منو | دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کلیه سفارشات ثبت شده بعد از تاریخ 14 فروردین 1402 ارسال میگردد

آشپزخانه

تهیه لوازم آشپزخانه با کیفیت بالا، امروزه بسیار ضروری است و خرید تمام تجهیزات پخت و پز زندگی ما را آسان ‌تر می ‌کند.

وسایل آشپزخانه ضروری 

کار اصلی که هر آشپزخانه ای برای آن استفاده می شود تهیه غذا است. و شما به سادگی نمی توانید این کار را بدون داشتن لوازم آشپزخانه، درست انجام دهید. اما وسایل آشپزخانه دقیقا چیست و چگونه می توانید مطمئن شوید که ظروف مناسبی برای نیازهای آشپزی خود را دارید؟ 
زمانی که جستجوی خود را برای یافتن بهترین وسایل آشپزخانه و لوازم ضروری پخت و پز آغاز کنید، پر از سردرگمی و ناامیدی می شوید. اما پس از سال ‌ها اصلاح تکنیک‌ های آشپزی، ایجاد و آزمایش دستور العمل ‌های ساده، یادگیری نحوه برنامه ‌ریزی وعده ‌های غذایی و تهیه یک برنامه ‌ریزی غذایی قابل تنظیم برای افراد پر مشغله، متوجه می شوید که به چه ابزارهایی برای آشپزی نیاز دارید.
استفاده از لوازم آشپزخانه، تجهیزات و ظروف مختلف برای آسان کردن فرآیند پخت و پز بسیار مهم است. اگر کاربردهای هریک را بدانید در زمان و پول صرفه جویی کرده اید. شما می توانید بهترین وسایل آشپزخانه را داشته باشید و غذا را با بهترین کیفیت تهیه کنید. استفاده از تجهیزات و ابزار آشپزخانه باعث می شود که پخت و پز سریع، آسان و دقیق باشد و غذا بهتر سرو شود.


انواع ظروف برای آشپزی

ظروف آشپزخانه شامل طیف گسترده ای از انواع مختلف ابزارها است که برخی از رایج ترین آن ها عبارتند از:

ست قاشق، کارد و چنگال
چاقو و ساطور
تخته خرد کن
صافی
سرویس قابلمه و تابه
سینی ها
آبکش ها
وسایل کیک پزی
کتری، قوری و سماور
دیگ زودپز و بخارپز
ظروف نگهداری غذا
سرویس آشپزخانه
سطل زباله
ظروف ادویه و بانکه
البته این فهرست به هیچ وجه جامع نیست. ابزارهای تخصصی بسیار بیشتری وجود دارند که در فروشگاه لوازم خانگی ایی جهاز در دسترس هستند. وقتی صحبت از وسایل آشپزخانه می شود، اولین کاری که باید انجام دهید این است که دقیقا آنچه را که در آشپزخانه خود می پزید ارزیابی کنید. 
البته ظروف اولیه ای وجود دارد که هر آشپزخانه ای به آن ها نیاز دارد مانند چاقو، کارد و چنگال و قابلمه و تابه. اما اینکه چه چیزی بپزید و چگونه بپزید تعیین می کند به چه لوازم دیگری نیاز دارید. به عنوان مثال، اگر شما یک کیک پز مشتاق هستید، باید بیشتر روی مواردی مانند اندازه گیری فنجان ها و قاشق ها، کفگیرها، قالب های پخت کیک و... تمرکز کنید.

بودجه شما نیز تعیین می کند که چه وسایل آشپزخانه ای را باید خریداری کنید. هنگام خرید متوجه خواهید شد که بیشتر وسایل آشپزخانه با هر قیمتی، از بودجه معمولی گرفته تا هنگفت، در دسترس هستند. اما شما باید بهترین ابزاری را که در آن زمان می توانید بخرید، خریداری کنید. زیرا آن ها معمولا بهتر ساخته می شوند و مواد با کیفیت بالاتری دارند.
به این معنی که آن ها برای مدت طولانی تری بدون هیچ گونه افت کیفیت یا عملکرد دوام خواهند داشت. برای مثال، خرید یک قابلمه و تابه گران قیمت که برای همیشه ماندگار است، ممکن است به کیف پول شما آسیب برساند. اما در دراز مدت در هزینه صرفه جویی خواهید کرد. زیرا مجبور نیستید هر شش ماه یک قابلمه جدید بخرید.

نمايش 1 تا 12 از 8545 (713 صفحه)

محصول الان ناموجود هست به محض موجود شدن خبر میدم بهتون

نام
ایمیل
تلفن همراه
توضیحات