منو | دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

سرویس غذاخوری بلور

سرویس بلور و شیشه که در طرح و رنگ های مختلف و اقلام سرو شام که شامل ظروف : پلوخوری  ، خورشت خوری ، پیاله ، پیش دست به تعداد شش عدد و یک دیس و گاها یک کاسه سالاد است ، این ظروف غذاخوری بلور به علت داشتن طیف رنگهای بسیار زیبا و شاد که مانند آن را نمی‌توان در ظروف آرکوپال و چینی ایرانی یافت کرد ، بسیار مورد توجه کسانی که در پی ظروف رنگی هستند قرار گرفته است، این محصولات که توانایی سرو شام برای شش نفر را دارند از رنگ های بسیار شاد در آنها استفاده شده است که نمونه مشابه آن را در سایر ظروف غذاخوری نمیتوان یافت کرد.

انواع سرویس غذاخوری بلور را در منوی سایت میتوانید مورد بررسی قرار دهید ولی در حال حاضر در ایران شرکت آرکوفام به تولید این محصولات میپردازد و با داشتن انواع استانداردهای بین المللی و تاییده بهداشت به عنوان محصولی سلامت و با کیفیت است ، و بهترین گزینه سرویس شیشه‌ای و یا بلور به حساب می‌آید ، این ظروف در اشکال هندسی مربع و دایره عرضه میشود و شما میتوانید با توجه به نیاز خود یکی از این قالب ها با طرح دلخواه را انتخاب کنید.

ظروف بلورر نگی سرو و غذاخوری شش نفره را میتوان در انواع ماکرو و ماشین ظرفشویی استفاده کرد ، اگر نیاز به یک سرویس 12 نفره دارید میتوانید با خرید دو سرویس 6 نفره به یک محصول 12 نفره دست پیدا کنید. این محصولات در دسته بندی ظروف فانتزی قرار میگیرند ، این محصولات شامل طرح های جدید و به روز هستند به عنوان مثال طرح نانسی که یکی از زیباترین طرح سنگ های بازار است یک مدل فانتزی و شیک است و یا طرح موریس ، در این محصولات از طرح هایی که شامل انواع گل و شاخه باشند پرهیز شده و بیشتر به سمت طرح های مدرن کشیده شده است.

سرویس 25 پارچه غذاخوری شیشه ای یکی از پرفروش ترین محصولات این دسته است ، این محصول در یک بسته بندی محکم و مناسب قرار داده شده اقلام این سرویس شامل شش عدد بشقاب پلوخوری ، خورشت خوری ، پیش دستی و پیاله ماست بهمراه یک عدد دیس است ، 25 قطعه بسیار مفید که یک میز غذاخوری بسیار زیبا را برای شما در رنگ های گوناگون خلق خواهند کرد.

جهت خرید سرویس غذاخوری آرکوفام 2 امتیاز رو شما بصورت همزمان خواهید داشت: 1) داشتن ظروفی با سطوح تمام رنگی 2) نقش بسته شدن تمام سطح بشقاب ها با طرح های چاپ شده آنها، این 2 مزیت بقدری تاثیر گذار هستند که این برند را بطور کامل از بقیه مارک های سرویس پذیرایی و سرو غذا کاملا متمایز می کند. در طرح پینک فل..
1,550,000 تومان
ظروف شیشه ای که طرح و چاپ آن از پشت بشقاب ها انجام میشود یکی از سالم ترین محصولات هستند ، این ظروف غذاخوری که آرکوفام یکی از تولیدکنندگان آن است ، از کیفیت چاپ و رنگ بالایی برخوردار هستند ، این محصول که در تصویر مشاهده میکنید شامل بیست و پنج قطعه از انواع بشقاب ، دیس  و... هستند ، طرح لوسیل با ..
1,450,000 تومان
شرکت آرکوفام با سابقه بیش از چند دهه در تولید ظروف غذاخوری شیشه ای یکی از پیشتازان این صنعت است ، این محصول که در تصویر مشاهده میکنید یکی از قدیمی ترین محصولات این برند است و طرح های جدید به شکل هندسی گرد در رنگبندی و طرح های مختلف در دسترس است. ظروف آرکوفام چیست ؟ این محصول که در تصویر مشاهده می..
1,550,000 تومان
شرکت آرکوفام با محصول جدید خود به نام هاوایی سبک محصولات خود را به سمت اروپایی مرکزی سوق داده است ، این محصول که یادآور برگ هایی مناطق استوایی است ، حس جزیره های گرم سیر مانند هاوایی را در ذهن ها تداعی میکند ، پوشش کامل طرح بر روی این ظروف شیشه ای که برای غذاخوری در نظر گرفته شده است باعث شده تا این..
1,550,000 تومان
ظروف بلور غذاخوری با اشکال گوناگون و مختلف خود از دیرباز مورد استقبال مردم ایران بوده است ، به عنوان مثال بشقاب های میگویی ساخت چین را در بیشتر خانه های نسل قبلی میتوان یافت ، در حال حاضر مدل های جدید این ظروف بیشتر از طرح های ساده با خطوط و نقاط برجسته در اشکال هندسی پیروی میکنند ، سولو یکی از این ..
1,690,000 تومان
بشقاب و ظروف شیشه ای رنگی و طرح دار که از کیفیت مناسب و طرح و نقش با رنگبندی متنوع برخوردار باشند بسیار کمیاب است ، این محصول که در تصویر مشاهده میکنید از طرح سنگ ماربل بهره میبرد که به صورت ترکیبی مشکی و سفید تولید شده است ، آرکوفام به عنوان برترین کمپانی تولید کننده این ظروف تمام سعی خود را به کار..
1,450,000 تومان
ظروف غذاخوری شیشه ای فانتزی که قابلیت ماکرو و ماشین داشته باشد و تولید ایران باشد بسیار کمیاب است ، از این رو در نظر گرفته ایم تا جدیدترین مدل ظروف آرکوفام را برای شما موجود کنیم ، این محصول که در تصویر مشاهده میکنید به نام طرح کهکشان از ترکیب رنگ های متنوع و سایه های کم نظیر جلوه بسیار جذابی را خلق..
1,490,000 تومان
قیمت ظروف رنگی با توجه به نوع رنگ به کار رفته و مقاومت ظروف در برابر ضربه تعیین میشود ، شرکت آرکوفام یکی از برندهای تولید کننده ظروف شیشه ای با رنگ های آلمانی وارداتی است ، این محصول که در تصویر مشاهده میکنید در رنگ و چاپ به کار رفته بسیار کمیاب میباشد ، این محصول که از رنگ قالب بنفش بهره میبرد در م..
1,550,000 تومان
خاص ترین طرح ماربل ظروف بازار طرح سنگ اینکار خاص ترین نوع نقش میباشد به دلیل لایه لایه شدن رنگ ها که کاملا حس سنگ رو به بیننده القا میکنه  نکته بعدی کف گل بودن اینکار هست که متمایز کرده از بقیه طرح ها........ یعنی طرح، تمام سطح ظرف را پوشانده از جدید ترین تنکنولوژی چاپ ظروف برای اجرای ای..
1,550,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 79 (7 صفحه)

محصول الان ناموجود هست به محض موجود شدن خبر میدم بهتون

نام
ایمیل
تلفن همراه
توضیحات