منو | دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کلیه سفارشات ثبت شده بعد از تاریخ 14 فروردین 1402 ارسال میگردد

آرکوپال پارس اوپال

ظروف آرکوپال، در طرح‌های زیبا و بی نظیر تولید می‌شوند. اگر شما هم از ظروف آرکوپال استقبال می‌کنید ولی بین برندهای موجود سردرگم هستید، ما شما را با ظروف آرکوپال پارس اپال آشنا می‌کنیم که در تولید و عرضه آرکوپال ایرانی، رقابت نزدیکی با تولیدات خارجی دارد.

پارس اپال
ماده‌اى بين شيشه و چينى كه در صنعت ظروف كاربرد زيادي دارد را اپال می‌گویند. در قرن نوزدهم شركت آرك فرانسه، اپال را در صنعت ظروف استفاده كرد. به همين جهت این ظروف توليدي به آركوپال مشهور شدند. (آرك + اُپال) اين ظروف نسبت به چينى مزيت‌هايي دارند از جمله این مزیت‌ها؛ سبكى، نشكن بودن، مقاومت در برابر حرارت و... می‌باشند. 
با استقبال گسترده‌اى كه از اين نوع ظروف ديده شد، كارخانجات ايرانى هم ترغيب به توليد آن شدند. يكى از اين كارخانجات پارس اُپال است. شركت پارس اپال با بهره‌گيري از دانش و تكنولوژى روز دنيا در سال ١٣٨٣ تحت ليسانس الكترو گلس انگلستان، توليد ظروف آركوپال را در ايران آغاز كرد. دقت در توليد و استفاده از ماشين آلات بروز دنيا باعث شده محصولات اين كارخانه تا حد زيادي سر آمد برند‌هاى ديگر ايرانى باشند. به طورى كه اگر ۱۰۰ عدد از بشقاب‌هاى پارس اپال را روى هم بچينيد، هيچگونه ناترازي و تغییر شکل قابل مشاهده نيست. 
ظروف آرکوپال پارس اپال، عمدتاً در سه دسته طرحدار (طرح در حاشيه)، كف گل (طرح و گل در كف بشقاب) و سفيد لب طلا توليد مي شوند. انتخاب هر كدام از اين دسته‌ها بنا به سليقه مى باشد. اما سفيد لب طلا رايج‌ترين نوع آركوپال است و بر خلاف گلدار‌ها محدود به سرويس نمي‌باشد. در گلدارها خريدار بايد يك يا دو سرويس ٢٥پارچه (بنا به نياز خود) خريدارى كند. اما در لب طلا، مشترى امكان انتخاب تعداد هر دست از هر نوع را دارد. (مثلاً يك يا دو دست پلوخورى، يك يا دو دست خورشت خورى، به ميزان مورد نياز كاسه و...)

انواع طرح و قالب‌های آرکوپال پارس اپال

این آرکوپال در قالب‌هاى گرد، بيضى، مربع و... توليد و عرضه مي شود. اين محصولات در مقابل ضربه و حرارت مقاومت بالايي دارند. امكان استفاده در مایكروويو و امكان شستشو در ماشين ظرفشويي از ديگر مزاياي آنها است. با نياز سنجى و برآورد تقاضاي جامعه، طرح‌ها و قالب‌هاى متنوع پارس اپال پاسخگوى هر گونه سليقه‌اى هستند.
نمونه اى از طرح‌ها و مدل‌هاى آرکوپال پارس اپال عبارتند از: آترا طلايي، ماربل نقره‌اى، سروين، ريبون، شاينر بنفش، شاينر سبز، پيكاك، ماربل طلايي، آترا نقره‌اى، آوين، كاترينا، وانيا، سلين صورتى، سانلي آبي، سانلي بنفش، توسكا، رزالين آبي، رزالين صورتى، فيدان، لينا، سفيد دايره و... 
از ديگر طرح‌ها می‌توان طرح‌هاى كودك از جمله طرح زرافه، ربيت، كيتى و... مي‌باشند.

خرید انواع ظروف آرکوپال 

برای خرید آرکوپال پارس اپال، می‌توانید به فروشگاه اینترنتی و معتبر ايی جهاز، مراجعه کنید. این فروشگاه با لحاظ نياز مشترى و با تلاش در جلب اعتماد و رضايت مشتريان خود تامين كننده انواع ظروف آركوپال از برندهاى معتبر و با کیفیت از جمله پارس اپال مي‌باشد. 
فروشگاه ايی جهاز به جهت پيشگيرى از نارضايتى مشترى، در زمان تامين و توزيع كالا اقدام به بررسي و بازبينى محصولات مي‌نمايد و با انجام بسته بندى‌هاى بهتر، از آسيب ديدگى كالا يا ارسال كالاي معيوب جلوگيرى می‌کند. فروشگاه اي جهاز، قادر به تامين برندها و طرح‌هاى مختلف ظروف آرکوپال می‌باشد. پیشنهاد می‌کنیم حتما سری به منو بزنید.

نمايش 1 تا 12 از 133 (12 صفحه)

محصول الان ناموجود هست به محض موجود شدن خبر میدم بهتون

نام
ایمیل
تلفن همراه
توضیحات