منو | دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

آرکوپال ایرانی

آرکوپال ایرانی

محصولی دیگر از برند گلدن اپال به نام بن Bone این محصول که در تصویر مشاهده میکنید یکی از جدیدترین اشکال هندسی این شرکت است ، این محصول بیشتر برای مشتریانی در نظر گرفته شده است که علاقه زیادی به اشکال هندسی ظروف چینی گرد دارند اما سبکی اپال نیز آنها را بسیار وسوسه میکند ، این محصول که بسیار شبیه به ظر..
2,490,000 تومان
آرکوپال گلدن اپال که در جند سال اخیر کارخانه ای پیشرفته با نظارت مهندسین فرانسوی راه اندازی شده است در ابتدا با چالش های بسیاری روبرو بود ، این برند همانطور که در تصویر مشاهده میکنید با عرضه محصول جدید خود به نام structure که به معنی ساختار است ، مجموعه اشکال هندسی ظروف غذاخوری خود را تکمیل کرده است..
2,750,000 تومان
محصولات شرکت پارس اپال در بین کارخانه های ایرانی از کیفیت بالاتری بهره میبرند ، این برند با داشتن تکنولوژی های روز دنیا و کنترل کیفی دقیق خود محصولاتی را عرضه میکند که برای آن دسته از مشتریانی که از حساسیت بالایی در یکدست بودن فرم ظروف برخوردار هستند ، بسیار مناسب است ، این  محصول که در تصویر م..
2,409,000 تومان
سرویس آرکوپال جدید طرح السانا برگرفته از سبک سنتی و تاریخی ایران زمین ساخت شرکت مقصود با نام ها تجاری گوناگون که در پشت آن حک میشود. یک محصول بسیار جدید به رنگ طوسی نزدیک به خاکستری که از قالب هندسی مربع بهره میبرد ، این محصول که شامل 26 قطعه از ظروف غذاخوری اپال است ، میتواند یک مراسم شام دورهمی..
1,639,000 تومان
سرویس آرکوپال اینتیمینی یک طرح ساده و حاشیه دار است ، این محصول از طیف رنگ کمی برخوردار بوده و سادگی را به شما هدیه میکند ، این ظروف غذاخوری مربعی شکل شامل اقلام بسیار مفید و کاربردی هستند که از جمله انها میتوان به کاسه سالاد اشاره کرد ، این محصول قابلیت استفاده در انواع برندهای ماشین ظرفشویی و ماکر..
1,590,000 تومان
سایت پارس اپال که در کاشان واقع شده است ، یکی از تولیدکنندگان ظروف و بشقاب های غذاخوری است ، این کارخانه که از تکنولوژی های انگلیسی برای طراحی و راه اندازی خطوط خود بهره برده است از کیفیت قابل قبولی در مقابل رقبای ایرانی خود برخوردار است. این محصول که در تصویر مشاهده از جنس آرکوپال است ، که از ضخ..
1,650,000 تومان
پارس اپال نیز مانند سایر کارخانه های پس از مقاومت بسیار به طرح های مدرن روی آورده است ، محصولی که در تصویر مشاهده میکنید طرح ماربل این مجموعه است ، که در حاشیه ظروف غذاخوری قالب گرد شاهد آن هستیم ، رنگ به کار رفته در این طرح طوسی در نظر گرفته شده است که سعی کرده است با رنگ روز همخوانی داشته باشد ، ا..
1,880,000 تومان
جدیدترین مدل آرکوپال مقصود در زمانی که این توضیحات در حال نوشتن است (سال 1402) ، این محصول همانطور که در تصویر مشاهده میکنید توسط طرح و نقش کامالا پوشش داده شده است ، البته برخی برای طول عمر بیشتر طرح ها از پوشش کامل ظروف پلوخوری و خورشت خوری و برخی مدل ها دیس خوددرای کرده اند که مزیت و معایبی را به..
1,628,000 تومان
قیمت سرویس آکوپال 6 نفره که در تصویر مشاهده میکنید با توجه به رنگ به کار رفته و طرح آن متغیر است ، این محصول که در حال مشاهده آن هستید به نام کاستلو صورتی که به رنگبندی صورتی ملیح مزین شده است ، این محصول شامل انواع ظروف غذاخوری است که برای سرو یک شام شش نفره بسیار مناسب است ، شما برای داشتن یک سروی..
1,628,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 877 (74 صفحه)

محصول الان ناموجود هست به محض موجود شدن خبر میدم بهتون

نام
ایمیل
تلفن همراه
توضیحات