منو | دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

یونیک Unique

کتری قوری جدید و شیک یونیک با دسته های استیل و قوری چینی (طرح قوری به صورت رندوم ، شانسی ارسال میشود) ، برای آن دسته از مشتریانی که به دنبال محصولی هستند که از صبح روی اجاق باشد تا شب و هیچگونه مشکلی از جمله تغییر رنگ و یا سوراخ شدن کف برای آن رخ ندهد ، این محصول را پیشنهاد میکنیم ، کف این محصول از ..
1,980,000 تومان
بزرگترین سایز لگن که در کل کشور نیز بسیار کمیاب است ، سایز 70 سانت است ، این محصول از سایز بسیار بزرگی برخوردار بوده و نیازهای زیادی را پوشش میدهد ، این محصول در آشپزخانه های بزرگ برای قرار دادن انواع سبزیجات ، مرغ ، برنج و ....  درون آب استفاده میشود ، ضخامت مهندسی شده و قوی آن بهمراه لبه های ..
1,650,000 تومان
لگن استیل محصولی است که کاربردهای فراوانی در خانه ، آشپزخانه ، رستوران ها ، پروتئینی ها ، قصابی ، سبزی فروشی و .... دارد ، این محصول که در ایعاد گوناگون در سایت ایی جهاز یافت میشود ، در انواع ضخامت و نوع استیل موجود است ، ما در اینجا به بررسی سایز 60 سانت با لبه های برگردان شده میپردازیم ، خوشبختانه..
1,408,000 تومان
تابه چدنی یونیک به شکل مربع و در دو حالت ساده و گریل(شیار دار) ، یک محصول برای دو منظور است ،  همانطور که میدانید چدن فلزی بسیار شگفت انگیز در پخت و پز است ، این فلز میتواند دما را به صورت یکنواخت در تمام سطح خود پخش کند ، دمایی ملایم و کنترل شده این فلزت به یکنواخت پخته شدن مواد غذایی و مغز پخ..
995,000 تومان
ماهیتابه یونیک بیضی با سایز بندی متنوع بهمراه روکش تمام گرانیت خود نگرانی های از چسبیدن مواد غذایی به آن را برطرف کرده است ، این محصول با داشتن انواع استانداردهای بهداشتی میتواند به سلامت شما کمک بسزایی کند ، این محصول با توجه به مصرف کم روغن میتواند به کمک زیادی در بالا بردن سلامتی شما داشته باشد ،..
1,340,000 تومان
تابه و یا ماهیتابه یکی از محصولات پرکاربرد در زمان آشپزی است ، این محصول در چند سال احیر فرم جدیدی به خود گرفته است ، در انواع ووک ، گریل و رژیمی ، این محصول جدید یونیک ، یک تابه گرد چدن گریل است ، که از پوشش گرانیتی بهره میبرد ، این محصول با داشتن شیارهای برجسته بر روی سطح تابه میتواند سبک آشپزی شم..
1,150,000 تومان
لگن استیل بی شک در چند دهه گذشته یکی از کاریردی ترین محصولات در آشپزخانه های ایرانی بوده است ، این محصول که ساخت کشور چین است و برند معروف یونیک است شامل 5 قطعه از انواع آبکش با سایزهای کاربردی است ، این محصول با داشتن دسته کاربری خود را بسیار آسان و راحت تر کرده است ، حمل این محصول باتوجه به دسته ب..
1,595,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 113 (10 صفحه)

محصول الان ناموجود هست به محض موجود شدن خبر میدم بهتون

نام
ایمیل
تلفن همراه
توضیحات