منو | دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

آرکوپال گلدن اپال

محصولی دیگر از برند گلدن اپال به نام بن Bone این محصول که در تصویر مشاهده میکنید یکی از جدیدترین اشکال هندسی این شرکت است ، این محصول بیشتر برای مشتریانی در نظر گرفته شده است که علاقه زیادی به اشکال هندسی ظروف چینی گرد دارند اما سبکی اپال نیز آنها را بسیار وسوسه میکند ، این محصول که بسیار شبیه به ظر..
2,490,000 تومان
آرکوپال گلدن اپال که در جند سال اخیر کارخانه ای پیشرفته با نظارت مهندسین فرانسوی راه اندازی شده است در ابتدا با چالش های بسیاری روبرو بود ، این برند همانطور که در تصویر مشاهده میکنید با عرضه محصول جدید خود به نام structure که به معنی ساختار است ، مجموعه اشکال هندسی ظروف غذاخوری خود را تکمیل کرده است..
2,750,000 تومان
قیمت ظروف گلدن اپال به عوامل متعددی مانند شکل هندسی و رنگ و طرح به کار رفته در آن بستگی دارد ، طرح سانسوریا یکی از محصولاتی است که در آن سعی شده تا با لبه های ظروف از طرح و نقش های بسیار ریز طلایی که با ظرافت بالا در دور بشقاب ها قرار بگیرد و یک طرح چشم نواز لایت را برای شما به ارمغان بیاورد ، کاسه ..
2,950,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 92 (8 صفحه)

مارک گلدن اپال ساخت کجاست ؟

 

ظروف آرکوپال گلدن تقریبا 2 سال هست از سال 99 به بازار اومد توسط جناب آقای علمدار که سال ها در زمینه ظروف غذاخوری خارجی فعالیت داشتن تاسیس شد .

در ابتدا یا چالشهای فراوانی روبرو شد این مجموعه چون در حال طراحی خط تولیدی با کیفیت بسیار بالا و عالی در حد لومینارک فرانسه بود ,طبیعی بود که در ایتدای کار دچار فراز و نشیب های زیادی شدن ولی صبوری و محکم بودن مجموعه گلدن اپال به نتیجه نشست و بعداز گذشت

چند ماه از ورود کالا به بازار با استقبال گسترده ای مواجه شد دلایل استقبال این ظروف غذاخوری زیبا را در پایین نام میبریم :

 

1- طراحی مدرن و زیبا نقوش روی ظروف

2- قالبی بسیار زیبا و خیلی نزدیک به دیوالی فرانسه لومینارک که سعی شده لبه های بسیار زیبا و همچون لومینارک تراز بودن

لبه ها را دارا هست همچنین اگر شما برای مثال 20 عدد بشقاب دیوالی را روی هم بچینید هیچ گونه کجی و دفورمی رو نمیبینید
 


3-سفیدی زیبای ظروف باعث شده طرح های زیادی بر روی این سرویس های غذاخوری مچ بشن.

 محصول الان ناموجود هست به محض موجود شدن خبر میدم بهتون

نام
ایمیل
تلفن همراه
توضیحات