منو | دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کندی پذیرایی

این محصولات بیشتر در دسته دکوراسیون و دیزاین های داخلی قرار میگیرند , کندی پذیرایی عموما در سایز با تزئینات و رنگ بندی های متنوع عرضه میشود.

ست کندی گزینه بسیار مناسبی برای میزهای جلومبلی و یا قرار گرفتن بر روی اپن و میزهای پذیرایی است.

ظروف پذیرایی کندی

این ظروف بیشتر برای نگهداری انواع شکلات استفاده میشوند که از آنها با نام شکلات خوری نیز نام برده میشود, این محصولات بیشتر از ترکیب فلز و بلور ساخته میشوند و نوع رنگی آن بسیار کمیاب است , رنگ فلز آن در دو طیف طلایی و استیل عرضه میشود و میتواند گزینه مناسبی برای ست شدن با میزها و مبلمان طلایی و استیل باشد.

کندی تزیینی

این محصولات همانند ظروف پذیرایی کندی هستند و تفاوت آنها در تزئینات به کار رفته در آن است , به عنوان مثال استفاده از قطعات برنجی مانند گل و یا پرنده که بر روی بدنه و یا درب این محصولات به کار میرود آنها را به عنصری برای زیبایی و دکوراسیون تبدیل میکند.

کندی تزئینی در انواع مدل های متنوع خصوصا در قطعات فلزی به کار رفته در آنها ارائه میشود , این محصولات از اشکال هندسی محدودی تشکیل میشوند و سایت ایی جهاز سعی کرده تا بتواند اشکال مختلفی مانند هرمی , استوانه شیاردار و .... را برای مشتریان موجود کند.

کندی های رنگی از جدیدترین های این محصولات هستند که در سه رنگ سفید - مشکی و طوسی عرضه میشوند و قابلیت ست شدن با 80 درصد دیزاین ها را دارند.

اشکال متنوع به کار رفته در دستگیره درب ها مانند فیل , گوزن , سنجاب , گنجشگ میتواند هارمونی مناسبی را با سایر وسایل پذیرایی منزل ایجاد کند.

نوع آبکاری به کار رفته در این محصولات بسیار مهم است , در زمان خرید سعی کنید محصولاتی را انتخاب کنید که دارای کیفیت مناسبی در رنگ و آبکاری خود باشند.

نمايش 1 تا 12 از 49 (5 صفحه)

محصول الان ناموجود هست به محض موجود شدن خبر میدم بهتون

نام
ایمیل
تلفن همراه
توضیحات