منو | دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

چینی لورین

نمايش 1 تا 12 از 43 (4 صفحه)

برند لورین یکی از برندهای معروف سرویس غذاخوری چینی است که در سرویس‌های  12 نفره و 18 نفره و 6 نفره عرضه می شود. این سرویس غذاخوری ها از جنس پرسلن ساخته شده و با طرح های مختلفی مانند طرح های گل و بته و خطوط ظریف و مشابه آن طراحی شده اند.

این سرویس غذاخوری ها با داشتن طراحی زیبا و جذاب و کیفیت ساخت بالا، برای استفاده در مجالس و مناسبت های مختلف مانند جشن تولد، جشن عروسی و مراسم های رسمی مناسب هستند. علاوه بر این، برند لورین نیز در تولید سرویس های دیگری از جمله سرویس چای، سینی و لیوان نیز مشهور است.

در کل، برند لورین با طراحی زیبا و کیفیت ساخت بالا، یکی از برندهای برجسته و محبوب در صنعت سرویس غذاخوری چینی است.


رنگ اصلی ظروف غذاخوری لورین شیری هست و دارای طرح های فوق پیچیده و ظریف هستند که سبک این ظروف را به سمت سلطنتی سوق میدهد و در سال های اخیر استقبال بی سابقه‌ای از این برند شده است.


لورین ساخته شده از مواد اولیه بسیار با کیفیت میباشد و طرح‌ها و نقوشی که بر روی این ظروف طراحی میشوند اکثرا کف گل و پرطلا هستند تا بتواند زیبایی بی نهایتی را به میزها و مجالس ببخشد, سرویس های لورین 18 نفره یک پک کامل غذاخوری و پذیرایی هستند و با داشتن هارمونی پذیرایی و غذاخوری حس بی نهایت زیبایی را به کاربران میدهد.


قابلیت استفاده در ماشین و ماکرو این ظروف تایید شده است ولی برای اطمینان و استفاده 10 ساله و یا بیشتر بهتر هست درون ماشین ها قرار نگیرند ,البته با گذاشتن این ظروف در ماشین ها مشکل خاصی پیش نخواهد آمد.


قالب های چینی لورین عبارتند از : دیپلمات , سفیر , سناتور که هرکدام همانطور که از نامشان پیدا است دارای سبک منحصر به فرد خود هستند.


سرویس غذاخوری سلطنتی به مجموعه ای از لوازم غذاخوری اشاره دارد که در قرن های گذشته برای استفاده در میز های سلطنتی و دوره های باشکوه ساخته می‌شدند. این سرویس ها به عنوان یکی از برجسته‌ترین نمادهای افراطی و لوکس بودن در قرون گذشته شناخته می‌شدند.

این سرویس‌ها از جنسی شیشه، بلور، سرامیک، پرسلن یا نقره ساخته شده و با طرح‌هایی مانند پرندگان، گل‌ها و تندیس‌های نقره‌ای تزئین می‌شدند. همچنین، این سرویس‌ها معمولاً شامل لوازم غذاخوری مانند ظرف‌های غذا، بشقاب‌ها، دیگ‌ها، قوری‌ها، لیوان‌ها، قاشق‌ها، چنگال‌ها، چاقوها و سفره‌ها بودند.

امروزه، سرویس غذاخوری سلطنتی همچنان توسط برخی شرکت‌ها تولید می‌شود، اما به عنوان یک نماد افراطی و گران قیمت، برای استفاده در منازل معمولی و روزمره توصیه نمی‌شود.


البته لورین با قیمت مناسب خود توانسته تا این سبک را به منازل شما مشتریان عزیز برساند.
محصول الان ناموجود هست به محض موجود شدن خبر میدم بهتون

نام
ایمیل
تلفن همراه
توضیحات