منو | دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

پاشاباغچه

فنجان چای خوری بلورین که از هرگونه حباب و موج خالی باشد ، برای استفاده در انواع مراسم های پذیرایی بسیار مناسب است ، این محصول به نام کوادرون که در پایه خود از یک پیچ بسیار زیبا و خلاقانه بهره میبرد باعث میشود تا میزهای پذیرایی شما شکل مدرن و شیکی به خود پیدا کنند ، این محصول برای سرو انواع چای ، قهو..
550,000 تومان
پارچ و لیوان شب محصولی از شرکت پاشاباغچه است ، همانطور که در تصویر مشاهده میکنید این محصول شامل یک پارچ کوزه ای شکل و یک لیوان است ، که در دهانه پارچ میتواند قرار بگیرد ، این محصول با ظرفیت 1 لیتر توانایی پرکردن تقریبا 4 لیوان آب در شب را برای شما دارد. جنس محصول از بلور سلامت است که توسط اتحادیه..
528,000 تومان
فنجان چای کمر باریک پاشاباغچه دارای قدمت زیادی در کشور ایران است ، این محصول در زمان شاه عباس در ایران بسیار باب شد ، لذت خوردن یک چای در این محصول بی شک لذت متفاوتی دارد ، البته برند پاشاباغچه تقریبا سی سال قدمت داشته و به زمان شاهان ایرانی نخواهد رسید ، گمان میرود این فنجان ها در زمان های گذشته از..
488,000 تومان
شش عدد فنجان دسته دار مناسب برای پذیرایی و سرو انواع نوشیدنی خصوصا ترکیبات مختلف چای به نام هی بیلی ساخته شده توسط برند ترکیه ای پاشاباغچه استانبول که در تصویر مشاهده میکنید ، شکل هندسی و طراحی تقریبا مدرنی را شامل میشود ، محصولات این برند در انواع استکان و لیوان دارای تنوع بسیار بالایی است و هر نوع..
550,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 47 (4 صفحه)

محصول الان ناموجود هست به محض موجود شدن خبر میدم بهتون

نام
ایمیل
تلفن همراه
توضیحات