منو | دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

پارس اپال

محصولات شرکت پارس اپال در بین کارخانه های ایرانی از کیفیت بالاتری بهره میبرند ، این برند با داشتن تکنولوژی های روز دنیا و کنترل کیفی دقیق خود محصولاتی را عرضه میکند که برای آن دسته از مشتریانی که از حساسیت بالایی در یکدست بودن فرم ظروف برخوردار هستند ، بسیار مناسب است ، این  محصول که در تصویر م..
2,409,000 تومان
سایت پارس اپال که در کاشان واقع شده است ، یکی از تولیدکنندگان ظروف و بشقاب های غذاخوری است ، این کارخانه که از تکنولوژی های انگلیسی برای طراحی و راه اندازی خطوط خود بهره برده است از کیفیت قابل قبولی در مقابل رقبای ایرانی خود برخوردار است. این محصول که در تصویر مشاهده از جنس آرکوپال است ، که از ضخ..
1,650,000 تومان
پارس اپال نیز مانند سایر کارخانه های پس از مقاومت بسیار به طرح های مدرن روی آورده است ، محصولی که در تصویر مشاهده میکنید طرح ماربل این مجموعه است ، که در حاشیه ظروف غذاخوری قالب گرد شاهد آن هستیم ، رنگ به کار رفته در این طرح طوسی در نظر گرفته شده است که سعی کرده است با رنگ روز همخوانی داشته باشد ، ا..
1,880,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 139 (12 صفحه)

پارس اپال

کارخانه ای ایرانی که در سال 1376 تاسیس میشود و بعداز گذشت چند سال برای بهبود کیفیت و تنوع محصول با شرکت الکتروگلس انگلستان وارد مذاکره میشود ، و این شرکت پس از بستن قرارداد با این کمپانی خارجی به طور جدی وارد رغابت در بازار داخلی و خارجی میشود ، نقطه عطف این کارخانه ایرانی را میتوان الکتروگلس دانست ، از این رو عده ای محصولات این شرکت را با نام پارس اوپال انگلیس شناخته و گمان میبرند این محصول ساخت کشور انگلیس و وارداتی است .متاسفانه اطلاعات زیادی از بندهای قرار داد این شرکت با طرف خارجی در دست نیست.

آرکوپال پارس اپال اولین کارخانه ایرانی تولید کننده اپال است ، البته چند سال بعد و در دهه 80 کارخانه مقصود نیز اقدام به تولید محصولات اپال میکند و این دو کارخانه کل تولیدات آرکوپال را در ایران را در برمیگیرند. مقصود با اختلاف امتیاز کمتری در رده پایین تر از پارس اپال قرار داد.

سرویس پارس اپال : به مجموعه ظروف غذاخوری که شامل پلوخوری ، خورشت خوری ، پیش دستی ، پیاله ، کاسه سالاد و نمک پاش است گفته میشود ، این محصول که از 28 قطعه(پارچه) تشکیل شده است و با داشتن نمکدان تمایز خود با سایر کارخانه های اپال را نشان میدهد. این ظروف غذاخوری در چهار قالب و یا شکل هندسی مربع ، بیضی ، گرد ، کنگره تولید میشود. تمامی این 28 قطعه در یک محصول و با نام سرویس غذاخوری شناخته میشود که میتوان از آن برای پذیرایی و سرو شام برای مهمانهایی با ماکزیمم تعداد 6 نفر استفاده کرد ، این ظروف شامل یک طرح بر روی تمامی اقلام هستند که نشان دهنده یک خانواده هماهنگ با هارمونی است.

قیمت پارس اپال گرد  برخلاف روند قیمت گذاری سایر ظروف آرکوپال که موارد زیادی در قیمت گذاری آنها تاثیر دارد این شرکت با دو عامل تغییر قیمت میدهد که عبارتند از :

 • قالب و یا شکل دیوالی گرد این کارخانه قیمت مخصوص خود را دارد که در محصولات قابل مشاهده است
 • قالب گرد معمولی که قیمت پایین تری نسبت به محصولی که در بالا گفته شده دارد.
 • قالب بیضی و مربع قیمت خاص خود را داشته و طرح های روی ظروف بر قیمت آنها هیچ تاثیری ندارد.

خرید پارس اپال در تهران آن هم به صورت آنلاین میتواند مزیت هایی نظیر موجودی بالا و در دسترس بودن طرح های ناموجود ، ارسال سریع تر به تمام نقاط ایران را داشته باشد ، کارخانه کل محصولات خود را از تهران به سرتاسر ایران پخش میکند.

قیمت ظروف پارس اپال فله ای بر اساس قالب و شکل هندسی و برنامه خط تولید تعیین میشود و در این بین محصولاتی که توسط شرکت از خط خارج میشوند معمولا قیمت بیشتری دارند ، این نکته را در نظر داشته باشید که تمامی طرح های این کارخانه به صورت فله تولید نمیشود.

انواع پارس اپال شامل شکل های مختلف و قالب های متفاوت این ظروف غذاخوری میشود که عباتند از :

 • قالب بیضی : این ظروف به شکل هندسی بیضی هستند ، اقلام این سرویس از پیاله تا دیس و بشقاب و کاسه سالاد همگی به شکل بیضی است و یکی از پرفروش ترین مدل این قالب طرح 207 است.
 • قالب مربع : شکل هندسی مربع که آن را به نام چهارگوش نیز میشناسند با طرح و نقش گوناگون توسط شرکت تولید و در سایت ایی جهاز در دسترس است.
 • قالب دیوالی : این شکل هندسی تا حدودی برگرفته از طرح لومینارک فرانسه است تفاوت این مدل با گرد معمولی عمق بیشتر این ظروف غذاخوری است.
 • قالب گرد : شکل هندسی گرد ساده که اولین مدل کارخانه پارس اپال بود و همچنان طرفدارن خود را دارد.

پارس اپال بهتره یا گلدن اپال ؟ جواب این سوال تا حدودی دشوار خواهد بود و هر دو کارخانه دارای درجه کیفی مناسب محصولات خود هستند با این تفاوت که گلدن تحت نظر مهندسین فرانسوی راه اندازی شده است و پارس تحت نظر کشور انگلیس ، در ادامه تفاوت های آنها را بررسی میکنیم:

 • گلدن اپال کارخانه تازه تاسیس با قدمت 4 ساله و در مقابل پارس اپال قدمتی بیش از 20 سال دارد.
 • تنوع طرح و نقوش بر روی ظرفها در گلدن اپال بسیار زیاد است و در مقابل پارس از تنوع پایین طرح رنج میبرد.
 • گلدن دارای سه قالب و یا شکل هندسی است که بیشتر به سبک محصولات لومینارک نزدیک است و در مقابل پارس اپال از چهار قالب بهره میبرد که این خود مزیتی در برابر گلدن اپال است.
 • پارس اپال در اقلام خود نمکدان را شامل میشود ، که گلدن از آن محروم است.
 • هر دو برند قابلیت ماکرو و ماشین را پشتیبانی میکنند.
 • هر دو برند در برابر لکه و مواد شوینده مقاوم هستند.
 • پارس در سبد محصولات خود سرویس کودک را دارد که در مقابل رغیب از این محصول بی بهره است.

آدرس کارخانه پارس اپال کاشان که در همین شهر واقع شده است به راحتی قابل یافتن است و کمتر کسی در این شهر از موقعیت این کارخانه بی اطلاع است ، این شرکت در چند کیلومتری شهر کاشان با مساحت 56 هزار متر مربع واقع شده است و باتوجه به داشتن کوره های بزرگ و مساحت بسیار زیاد به راحتی از جاده قابل دید است.

 


محصول الان ناموجود هست به محض موجود شدن خبر میدم بهتون

نام
ایمیل
تلفن همراه
توضیحات