منو | دسته بندی محصولات
سبد خرید شما
ظرف نگهدارنده درب دار ماست چی ماس
ظرف نگهدارنده درب دار ماست چی ماس
ظرف نگهدارنده درب دار ماست چی ماس
ظرف نگهدارنده درب دار ماست چی ماس
ظرف نگهدارنده درب دار ماست چی ماس
ظرف نگهدارنده درب دار ماست چی ماس
ظرف نگهدارنده درب دار ماست چی ماس
تمام شد
ظرف نگهدارنده درب دار ماست چی ماس
ظرف نگهدارنده درب دار ماست چی ماس
ظرف نگهدارنده درب دار ماست چی ماس
ظرف نگهدارنده درب دار ماست چی ماس
ظرف نگهدارنده درب دار ماست چی ماس
ظرف نگهدارنده درب دار ماست چی ماس
ظرف نگهدارنده درب دار ماست چی ماس

ظرف نگهدارنده درب دار ماست چی ماس

  • موجودی: تمام شد
185,000 تومان
وزن خالص: 810 گرم
وزن با بسته‌بندی: 1500 گرم
سایر توضیحات: ظرف نگهدارنده ماست چی ماس ، محصولی نوین که حاصل خلاقیت و نوآوری طراحان خود می باشد . چی ماست یک ظرف نگهدارنده ماست با قابلیت های منحصر به فرد بوده که مناسب جهت استفاده در هر آشپزخانه ای است . این ظرف از جنس پلاستیک بسیار مرغوب و با کیفیت (food grade) با ظرفیت 2 لیتر تولید شده . چی ماس متشکل از دو محفظه اصلی و داخلی بوده ، محفظه داخلی که محل نگهداری ماست می باشد با استفاده از یک سرپوش روی آن پوشش داده می شود . سرپوش محفظه بر روی خود یک درپوش جهت دسترسی آسان به ماست درون محفظه دارد که به راحتی می توان آن را باز و بسته نمود . با قرارگیری ماست درون محفظه نگهدارنده ، از تماس آن با هوای محیط جلوگیری خواهد شد ، بدین ترتیب دیگر شاهد خشک شدن و زرد شدن دور ظرف نگهداری ماست و یا حتی کپک زدن آن نخواهید بود . اما این تنها خصوصیت ظرف مخصوص نگهداری ماست نیست ، شما می توانید با استفاده از چی ماس ، ماست خود را چکیده کنید . بر روی لبه یکی از دیواره های ظرف اصلی ، شاخصی وجود دارد که برای انتخاب نوع ماست کاربرد دارد . برای استفاده از این امکان می بایست ظرف نگهدارنده را به طوری در محفظه اصلی جای دهید که عنوان ماست انتخابی شما که شامل یکی از گزینه های بدون آبگیری ، آبگیری کم و آبگیری زیاد می باشد دقیقاً روبه روی شاخص جای گیرد . بدین ترتیب شما می توانید در منزل ماست معمولی را به ماست چکیده تبدیل و استفاده نمایید . در زیر محفظه نگهدارنده ماست ، شیارهایی تعبیه شده که آب ماست از میان آنها عبور و به محفظه اصلی انتقال پیدا می کند . لبه یکی از زوایای ظرف اصلی دارای شیاری قوسی شکل می باشد که به سادگی می توان با استفاده از آن آب درون محفظه را تخلیه و در صورت نیاز از آن استفاده نمود . اما همه خصوصیات ظرف مناسب ماست خانگی چی ماست این نیست ، داشتن چی ماس یعنی داشتن همزمان ماست چکیده و ماست معمولی ، به عبارت دیگر شما می توانید همزمان دو نوع ماست چکیده و معمولی را از داخل یک ظرف سرو نمایید ، کافیست مقداری آب ماست درون محفظه اصلی را با مقداری ماست چکیده مخلوط کنید .
ابعاد: 18cm * 18cm * 16.5cm
رنگ: سفید با درب های رنگی ( ارسال رنگ به صورت رندمی )
جنس: پلاستیک مرغوب و با کیفیت (food grade)
مناسب برای: جلوگیری از زرد شدن و یا خشک شدن کناره های ماست و تهیه ماست چکیده و گرفتن آب ماست یا اضافه کردن

ظرف نگهدارنده ماست چی ماس ، محصولی نوین و کارآمد برای نگهداری از ماست در منزل به بهترین شکل ممکن با امکان حفظ تازگی اولیه ماست است . این محصول از جنس پلاستیک با مرغوبیت و کیفیت بسیار بالا تولید گردیده . ظرف نگهداری ماست دارای ظرفیتی معادل دو لیتر می باشد که از آن می توانید برای حفظ ماست استفاده کنید ، بدون اینکه طعم و بوی آن در اثر بوی یخچال و تماس با هوای محیط تغییر نماید و یا اینکه شاهد خشک شدن و زرد شدن کناره های ظرف و روی آن باشید ، علاوه بر این جلوگیری از تماس با هوا مانع از کپک زدن ماست خواهد شد . اما وجه تمایز این محصول با ظروف عادی ، علاوه بر تازه نگه داشتن ماست ، امکان تهیه ماست به صورت چکیده است ، تنها کافیست محفظه نگهدارنده ماست را در وضعیت آبگیری کم و یا آبگیری زیاد بسته به سلیقه غذایی خود قرار دهید تا ماست شما چکیده شود . البته این قابلیت را نیز خواهید داشت تا به صورت همزمان ماست چکیده و ماست معمولی را در اختیار داشته باشید ، بدین ترتیب محدودیتی در استفاده از ظرف ماست چکیده چی ماس نخواهید داشت . ظرفی زیبا و کاربردی که می توانید به سادگی آن را درون یخچال منزل خود نگه دارید تا در موقع نیاز از ماست سالم درون آن استفاده کنید.

طراحی نوین ، زیبا و کاربردی
ابعاد کلی محصول : 18cm * 18cm * 16.5cm
ظرفیت : 2 لیتر
تولید شده از جنس پلاستیک مرغوب و با کیفیت (food grade)
نگهداری از ماست تا چند هفته
حفظ طعم و بوی ماست
جلوگیری از زرد شدن و یا خشک شدن کناره های ماست
مانع از کپک زدگی ماست
قابلیت چکیده کردن ماست با سفتی دلخواه
امکان سرو دو نوع ماست چکیده و معمولی در لحظه
جداسازی کامل آب ماست
دارای ثبت اختراع و گواهی طرح صنعتی به شماره 40659


نحوه استفاده از ظرف نگهدارنده ماست چی ماس :

1 - ابتدا مخزن نگهدارنده را درون مخزن اصلی قرار دهید .

2 - ماست را درون مخزن نگهدارنده بریزید .

3 - سرپوش را روی ماست قرار دهید و کمی فشار دهید تا ماست در دهانه سرپوش بالا بیاید .

4 - درب ظرف را گذاشته و آن را درون یخچال قرار دهید .

5 - به یاد داشته باشید پس از هر بار برداشتن ماست از داخل ظرف ، سرپوش را مجدداٌ پایین ببرید تا ماست در دهانه سرپوش بالا بیاید .

توجه داشته باشید :

بسته به نوع ماست ، مدت زمان آبگیری و حجم آب جدا شده متفاوت می باشد . در حالت آبگیری کم و آبگیری زیاد ، اگر آب ماست را برای آشپزی یا مصارف دیگر نیاز دارید ، پس از خالی کردن آب ماست حتماٌ به یاد داشته باشید ظرف را در حالت بدون آبگیری قرار دهید ، در صورت فراموش کردن این موضوع بعد از چند روز ماست چکیده شما بیش از حد سفت خواهد شد .
کمتر
نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول الان ناموجود هست به محض موجود شدن خبر میدم بهتون

نام
ایمیل
تلفن همراه
توضیحات