منو | دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

شرایط و قوانین

این قسمت باید رسمی باشه چون محتوای قانوی داره شرایط و قوانین ایی جهاز-استفاده از تصاویر اختصاصی ایی جهاز نحوه محتوا اختصاصی کلیپ های ساخته شده اختصاصی به هیچ عنوان بدون گرفتن رضایت نامه کپی امکان پذیر نیست

-استفاده از محتوای اختصاصی اعم از تصویر تصویر متحرک - کلیپ - موزیک  سیاست های به کار رفته و ابتکاری در فروش برای هیچ فرد حقیقی و حقوقی بدون داشتن رضایت نامه کتبی مجاز نمیباشد.

-کاربران و مشتریان محترم برای خرید از سایت ملزم هستند اطلاعات فاکتور خرید را کاملا و به درستی پر نمایند واضح است درصورت ورود اطلاعات ناقص سفارش قابل پیگری و تحویل نمیباشد.

-شما به سايت ایی جهاز اطمينان می‌دهید که از اين سايت برای رسيدن به مقاصدی که برخلاف قوانين موضوعه يا شرايط استفاده از سايت ایی جهاز می‌باشد استفاده نخواهيد کرد. شما از سايت ایی جهاز به‌گونه‌ای استفاده نخواهيد کرد که باعث آسيب، از کار انداختن يا معيوب ساختن وب سايت شود. همچنين شما مجاز به دسترسی يا تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتويات يا ورودی‌هایی که تعمداً به‌طور متعارف در دسترس قرار نگرفته يا از طريق صفحات سايت ارائه نشده‌اند نيستيد.


- سايت ایی جهاز  ممکن است دارای لینک‌هایی به سایت‌های ديگر باشد. اين سایت‌ها تحت کنترل ایی جهاز نيستند و سايت ایی جهاز هيچ مسئولیتی در قبال محتويات اين سایت‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‌های ديگری که ممکن است در اين سایت‌ها باشد ندارد. سايت ایی جهاز اين لینک‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر يک از اين لینک‌ها به معنی تائيد يا هر نوع ارتباط ما با اداره‌کنندگان آن‌ها نيست. سایت‌هایی كه در آگهی‌ها يا صفحات سايت ایی جهاز لينک می‌شوند توسط افرادی خارج از ایی جهاز اداره می‌شوند، لذا سايت ایی جهاز نمی‌تواند در مورد آن‌ها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‌کنید مسئولیت هرگونه خسارت و آسيب احتمالی وارده به رایانه‌تان را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس يا فايل های مخرب ديگر  که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌ها و فایل‌های متعلق به سایت‌های لينک شده در سايت ایی جهاز باشد، خود بر عهده خواهيد داشت.


 وب سايت ایی جهاز هیچ‌گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سايت خود و يا لینک‌های مرده نمی‌پذیرد. سرویس‌های سايت «آن‌گونه که هست» ارائه می‌شود و سايت ایی جهاز تحت هيچ شرايطي مسئولیت تأخیر يا عدم کارکرد سايت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبيعى، نيروى انسانی، مشکلات اينترنتى، خرابی تجهيزات كامپيوترى، مخابراتى و غيره باشد بر عهده ندارد.


 وب سايت ایی جهاز تحت هيچ شرايطی خسارت‌های احتمالی ممکن را که به هر دليل به خاطر از دست دادن دسترسی يا اطلاعات در پی استفاده از سايت ایی جهاز يا از تأخیر يا ناتوانی در استفاده از سايت يا سرویس‌های آن حاصل شود نمی‌پذیرد.


 اين توافق‌نامه تحت قوانين کشور جمهوری اسلامی ايران مقرر می‌گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرايط استفاده از وب سايت ایی جهاز خواهد بود و جايگزين کليه توافقات قبلی يا جاری محسوب می‌شود.


 سايت ایی جهاز ممکن است دارای سرویس‌هایی باقابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌های خبری، شبکه دوستان و  سرویس‌های ديگری باشد که برای تسهيل ارتباط شما با ديگران (چه در مقياس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقياس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‌شوند. شما توافق می‌کنید که از اين سرویس‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دريافت پیام‌هایی استفاده کنيد که مناسب و مرتبط با آن سرويس خاص باشد.


 وب سايت ایی جهاز الزامی به ديدبانی و کنترل سرویس‌های جمعی ندارد. با اين وجود وب سايت ایی جهاز اين حق را برای خود محفوظ می‌دارد که محتويات ارسال‌شده در سرویس‌های جمعی را مرور  و هرگونه ورودی نامناسب را حذف نمايد.


 ما ممكن است سرویس‌های خود را به هر دليلى در زمان‌های مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغيير دهيم و حق تغيير شرايط این سرویس‌ها نيز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراين، شرايط استفاده از سرویس‌های سايت ایی جهاز هر از گاهی روزآمد خواهد شد. در اين صورت تاريخ مندرج در بالای اين صفحه منعکس‌کننده آخرين زمان روزآمدسازی خواهد بود. شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از سايت به معنی پذيرش هرگونه تغيیر می‌باشد. در صورتی که شرايط استفاده از سرویس‌ها دستخوش تغيیرات عمده شود خبر آن در صفحه نخست سايت منعکس خواهد شد.
محصول الان ناموجود هست به محض موجود شدن خبر میدم بهتون

نام
ایمیل
تلفن همراه
توضیحات