منو | دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

شرایط و قوانین

 

 


رویه ها و قوانین ثبت سفارش  :

1-مشتری عزیز شما میبایست آدرس دقیق محل دریافت سفارش (مرسوله)را هنگام ثبت سفارش وارد نماید. در صورت ثبت آدرس اشتباه هزینه‌های ناشی از آن به عهده خریدار میباشد.

2- ممکن است در زمان ثبت سفارش، چند نفر به صورت همزمان یک کالا را سفارش گذاری کنند که موجودی به حد سفارشات نباشد. در این حالت اولویت با اولین شخص پرداخت کننده است.بدیهی است که وجه پرداخت شده نفرات دیگر به ایشان عودت داده خواهد شد و مجموعه فروشگاه ایی جهاز هیچ گونه مسئولیتی در تامین کالای فوق ندارد.

3-با توجه به سیاست فروشگاه ایی جهاز در جهت توزیع کالا به صورت مستقیم، محدودیت سفارش گذاری یک کالا به تعداد برای برخی از کالاها وجود دارد. بدیهی است فروشگاه ایی جهاز می تواند کالای جایگزین را پیشنهاد یا وجه پرداخت شده مشتری را به ایشان عودت نماید.

4- عودت وجه به خریدار تنها با ارایه عکس کارت ملی و حساب بانکی مربوط به سفارش دهنده یا پرداخت کننده وجه امکان پذیر می باشد و یا استرداد از طریق درگاه بانکی به طور مستقیم به واریز کننده.

5- در صورت مشاهده هر گونه مغایرت فیزیکی و مشخصات فنی، مشتری بایستی ظرف مدت ۲۴ ساعت پس از تحویل کالا ایراد را با فرستادن تصویر به تیم پشتیبانی فروشگاه ایی جهاز اطلاع دهد , در صورتی که این مغایرت از روی جعبه (رنگ، مشخصات فنی) قابل تشخیص باشد، کالا باید بدون استفاده و پلمپ باشد.

6-در صورت بروز حوادث غیرمنتظره نظیر جنگ، سیل، زلزله، اتش سوزی و ... و وقوع هر حادثه ای که ممانعت از وقوع آن در اختیار فروشگاه ایی جهاز نباشد، و موجبات تاخیر، عدم تحویل یا ایجاد خسارت به مرسوله را فراهم آورد، مسئولیتی از این حیث به عهده فروشگاه چینی زرین ایران نخواهد بود.

7-کاربران و مشتریان محترم برای خرید از سایت ملزم هستند اطلاعات فاکتور خرید را کاملا و به درستی پر نمایند واضح است درصورت ورود اطلاعات ناقص سفارش قابل پیگری و تحویل نمیباشد.

8-در صورت انصراف از خرید پس از 7 روز , در صورتی که کالا هیچ مغایرتی نداشته باشد و صرفا انصراف از خرید فقط در جهت منصرف شدن مشتری به هر دلایل دیگری باشد , این موضوع با بررس تیم پشتیبانی ایی جهاز به شما اعلام خواهد شد و در صورت صلاح دید کالا مرجوع خواهد شد در غیر اینصورت سفارش شامل مرجوع نمیباشد. در ضمن کالا نباید از پلمپ خارج شده و کارتن و محتوبات آن نباید استفاده شده باشد.

 

محصول الان ناموجود هست به محض موجود شدن خبر میدم بهتون

نام
ایمیل
تلفن همراه
توضیحات