منو | دسته بندی محصولات
سبد خرید شما
سرویس 26 پارچه گلدن اپال بن لب طلا
جدید

سرویس 26 پارچه گلدن اپال بن لب طلا

2,490,000 تومان

محصولی دیگر از برند گلدن اپال به نام بن Bone این محصول که در تصویر مشاهده میکنید یکی از جدیدترین اشکال هندسی این شرکت است ، این محصول بیشتر برای مشتریانی در نظر گرفته شده است که علاقه زیادی به اشکال هندسی ظروف چینی گرد دارند اما سبکی اپال نیز آنها را بسیار وسوسه میکند ، این محصول که بسیار شبیه به ظروف چینی ساخته شده است با لبه های طلایی و حاشیه بالا آمده خود شباهت خود به ظروف چینی را بسیار نزدیک کرده است.

این محصول که به لبه های طلایی مزین شده است زیبایی در بین محصولات آرکوپال شکل هندسی جدیدی دارد ، سبک این محصول در دسته بندی نئوکلاسیک قرار گرفته است و برای پذیرایی در مراسم های نیمه رسمی مناسب است و جلوه شیک و زیبایی به میزهای سرو شما میبخشد.

لیوان های لب طلایی و قاشق چنگالی که خط و لبه های طلایی دارند با این ظروف غذاخوری هارمونی و ست زیبایی را تشکیل میدهند ، رومیزی تمام سفید و شاید تا حدودی نزدیک به کرم میتواند به زیباتر شدن میز سرو شما کمک کند.

این محصول با داشتن خطوط طلایی خود را از ماشین ظرفشویی و ماکرو محروم کرده است ، البته زیبایی که برای ما به ارمغان آورده است نیز از ارزش بالایی برخوردار است.

بشقاب گود بزرگ این محصول برای سرو انواع سوپ ، خورشت و ... بسیار مناسب است ، ظروف تخت آن برای سرو انواع برنج و .... در نظر گرفته شده است ، دیس گرد این محصول بسیار هوشمندانه با بیضی جایگزین شده است تا برای سرو انواع برنج ، ته چین و .... مناسب باشد.

اقلام و مشخصات
پلوخوری 6 عدد
خورشت خوری 6 عدد
پیش دستی 6 عدد
پیاله ماست 6 عدد
دیس 1 عدد
کاسه سالاد 1 عدد
قابلیت استفاده در ماشین ظرف شویی و ماکروفر ندارد !
رنگ سفید دور طلایی
سبک نئوکلاسیک
قالب گرد بن
جنس اپال
برند گلدن اپال
کشور سازنده ایران
نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول الان ناموجود هست به محض موجود شدن خبر میدم بهتون

نام
ایمیل
تلفن همراه
توضیحات