منو | دسته بندی محصولات
سبد خرید شما
سرویس 26 پارچه گلدن اپال طرح سنگ مشکی
سرویس 26 پارچه گلدن اپال طرح سنگ مشکی
سرویس 26 پارچه گلدن اپال طرح سنگ مشکی
سرویس 26 پارچه گلدن اپال طرح سنگ مشکی

سرویس غذاخوری آرکوپال 26 پارچه گلدن اپال گرد طرح سنگ مشکی

2,290,000 تومان

گلدن اپال ظروف غذاخوری با کیفیت و الگو گرفته از لومینارک فرانسه است که در داخل ایران تولید میشود , این محصول تحت نظر متخصصین فرانسوی در ایران تولید میشود , تمامی خطوط تولید و بسیاری از مواد اولیه آن وارداتی است , این برند رغیب سرسختی برای پارس اپال و مقصود به حساب می‌آید از این رو توانسته حجم زیادی از فروش را به خود اختصاص دهد , این بشقاب های زیبای گلدن اپال قابلیت استفاده در ماکرو و ماشین ظرفشویی را دارند و در برابر لب پر شدن از مقاومت بالایی برخوردار هستند.

مارک گلدن اپال ساخت کجاست ؟ این ظروف ساخت کشور ایران هستند , این برند سعی کرده تا کیفیت محصولات خود را به لومینارک فرانسه نزدیک کند و در حال حاضر در بین رقبای ایرانی خود در بالاترین رتبه قرار دارد.

قیمت ظروف گلدن اپال نسبت به نوع قالب و شکل هندسی آن و رنگ و مقدار طلای به کار رفته در آن متغییر است , هرچه مقدار طلا و رنگ به کار رفته بیشتر باشد قیمت نهایی نیز افزایش پیدا میکند , از این رو در زمان انتخاب طرح میتوانید موارد ذکر شده را در نظر داشته باشید تا تجربه خرید لذت بخشی را داشته باشید.

طرح سنگ مشکی به کار رفته در این ظروف یکی از جدیدترین و به روزترین طرح های گلدن اپال بوده , طرح ماربل نقش بسته بر روی این ظروف در بشقاب های پلوخوری و پیش دستی کف گل است طوری که تمام سطح داخلی آن را پوشش داده است و در خورشت خوری و دیس حاشیه های این ظروف شامل طرح هستند , در پیش دستی و کاسه سالاد حاشیه بیرونی تزئین شده است.

سرویس 6 نفره
پلوخوری 6 عدد
خورشت خوری 6 عدد
پیش دستی 6 عدد
پیاله 6 عدد
دیس 1 عدد
کاسه سالاد 1 عدد
نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

محصول الان ناموجود هست به محض موجود شدن خبر میدم بهتون

نام
ایمیل
تلفن همراه
توضیحات