منو | دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

دکوری رزین

رزین ماده ای طبیعی است که با انجام فرآیندهای شیمیایی به موادی مناسب برای استفاده در صنایع مختلف تبدیل میشود , رزین در ساخت محصولات دکوری کاربرد بسیار زیادی دارد , در چند سال اخیر رزین اپوکسی به علت داشتن شفافیت بسیار بالا همچون شیشه و براقیت خیره کننده از استقبال بالایی برای تولید انواع محصولات دکوری برخوردار شده است.

مجسمه رزینی یکی از قدیمی ترین و معروف ترین محصولات این دسته بندی است و در ابعاد و اشکال مختلف در سایت ایی جهاز موجود است .

دکوری رزین ظروف رزینی

ظروف رزینی در اشکال مختلف در دسترس هستند که از پرفروش ترین آنها میتوان به انواع سینی , شیرینی خوری دو طبقه , میوه خوری و.... اشاره کرد , رزین باتوجه به ضد آب بودن و مقاومت مناسب در برابر ضربه و رطوبت  گزینه مناسبی برای موارد مصرفی ذکر شده است.

در برخی موارد محصولاتی مانند پیش دستی و... با رزین ساخته میشود , این محصولات بیشتر جنبه دکوراتیو داشته و برای استفاده پیشنهاد نمیشود.

لوازم دکوری رزین

آیتم های دکوری در دسته بندی رزین بسیار متنوع هستند و در اشکال و ابعاد مختلف با رنگ آمیزی های جذاب و متنوع در دسترس هستند , در ادامه برخی این محصولات را نام میبریم :

  • محصولات رزینی دیوار کوب مانند ساعت , مجسمه دیواری و ...
  • میزهای رزین اپوکسی (این محصول توسط استادان هنری تولید میشود و قیمت بالایی دارد)
  • گوی ها و آباژور های رزین اپوکسی
  • محصولات پذیرایی مانند سینی سرو , قندان , شکلات خوری و...

مجسمه های دکوری رزین

این محصولات جزو قدیمی ترین های رزینی هستند , این مجسمه ها سالها میهمان خانه , محل کار , رستوران ها , کافه ها و.... بودند.

در محصولات جدید پیچیدگی اشکال به کار رفته بسیار بیشتر شده است , و از رنگ های کمتری در آرایش این مجسمه ها استفاده شده است.

اشکال فانتزی و مدرن به سرعت جای مجسمه های قدیمی را گرفتند و با استقبال بالایی مواجه شدند , این محصولات در اشکال مختلف حیوانی , هندسی , اشخاص برجسته , طرح های مفهومی و.... یافت میشوند.

 

نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)

محصول الان ناموجود هست به محض موجود شدن خبر میدم بهتون

نام
ایمیل
تلفن همراه
توضیحات