منو | دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بریونی Brioni

محصولی دیگر از کشور ترکیه ، این بار قابلمه بریونی طرح ماربل یا همان سنگ که به رنگ کرم و نوار طلایی فلزی دور آن درب های پیرکس آنتی شوک با قپه و دسته های طلایی رنگ که از جدیدترین روش های آبکاری در آنها استفاده شده است تا در برابر شستشو و حرارت تغییر رنگی در آنها پدیدار نشود ، این محصول که از جنس شمش آ..
10,900,000 تومان
خرید قابلمه بریونی برای آن دسته از مشتریان که به دیزاین و زیبایی آشپزخانه ارزش اهمیت زیادی میدهند بسیار مناسب است ، این محصول که شامل سه قابلمه در سایزهای کاربردی و یک تابه دو دسته و یک تک دسته است ، دسته و قپه های طلایی رنگ این محصول که با روش های جدید و در دمای بالای 300 درجه به رنگ زیبایی طلایی د..
10,900,000 تومان
کیفیت قابلمه بریونی ساخت کشور ترکیه با توجه به دسترسی این کشور به مواد اولیه با کیفیت اروپایی و نظارت مراکز متعدد بهداشتی بر روی کارخانه های این کشور در جمع بندی کلی مناسب است ، این محصول دارای iso 9001 است و از این رو میتوان به سلامت بودن گرانیتی که برای نچسب کردن محصول در پوشش داخلی قابلمه ها استف..
9,800,000 تومان
برند قابلمه بریونی از تاپ های مارک قابلمه ساخت کشور ترکیه می باشد، که در ساخت آن از بهترین مواد اولیه و پوشش گرانیتی با استانداردهای بین المللی اروپایی بهره گرفته شده است. قالب چرمی با بافت زیبایی که بر روی آن کار شده است باعث هماهنگی بسیار عالی با آشپزخانه هایی که در آن از پوشش ها و یا با..
10,800,000 تومان
سرویس قابلمه بریونی ترکیه تحول بزرگی در صنعت ظروف پخت و پز از منظر رنگ و طرح است ، این محصول با طرح و نقوش بسیار زیبا این محصول را به یک شاهکار هنری تبدیل کرده است ، این محصول دارای پوشش گرانیتی مرغوب در داخل است و رنگ به کار رفته در بیرون آن در برابر هرگونه مواد شوینده و حرارت مقاوم است و این تضمین..
10,800,000 تومان
نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

محصول الان ناموجود هست به محض موجود شدن خبر میدم بهتون

نام
ایمیل
تلفن همراه
توضیحات